דיוור לרשימות תפוצה

הפצת תוכן באמצעות ניוזלטר למייל ובהודעות אסאמאס לנייד

בימינו, הצרכנים הדיגיטליים לא מעוניינים לנהל עם עסקים וחברות מערכת יחסים של קנייה ומכירה, אלא לבנות מערכת יחסים המבוססת על אמון , שותפות, שקיפות וקבלת ערך מוסף.

רמת הציפיות והדרישות הגבוהה מצד הלקוחות מעמידה את העסקים והחברות במצב בו הם צריכים למכור את עצמם באותה רמה בו הם מוכרים את מוצריהם ושירותיהם.

אז למה בעצם כדאי לדוור ?

ניהול והפצת תוכן באמצעות ניוזלטר למייל ומסרונים לנייד בתוך מעטפת של אסטרטגיה מושתת מטרות המותאמות לקהלי היעד- הינה הדרך הטובה ביותר ליצירת מערכות יחסים ובניית אמון בין חברות ללקוחותיהן ולקוחותיהם הפוטנציאליים !

באמצעות הדיוור החברות יוכלו להציג את פועלן, האנשים שעובדים מאחוריי הקלעים, התוכניות, המוצרים, לתת טיפים מדריכים ומידע שימושי לקוראים ולייצר מבצעים והטבות לרשימות הדיוור- וכל זה תוך דגש על הפנייה האישית הידידותית והלא "מכירתית" אשר לה מצפה הלקוח !

מה תהליך הדיוור בADLINE ?

איסוף ויצירת תוכן עיצוב ושליחה לקהל היעד
אנחנו נגבש את התוכן המתאים בהתאם לאפיון קהל היעד והגדרת המטרות, נייצר נאסוף נערוך, ובנוסף נעצב את ממשק הניוזלטר ונייצר דפי נחיתה , ובמקביל נדאג למדוד ולנטר נתונים, ונבצע אופטימיזציה למיקסום האפקטיביות והתוצאות של כל קמפיין !
הטמעת והתאמת רשימות לדיוור
לאחר מכן נגדיר רשימות שונות שיסופקו לנו ורשימות חדשות ונחלק אותן לפי קטגוריות וקטלוגים בהתאמה אישית על מנת שנדע להפנות את התוכן הנכון, במדיה הנכונה, בזמן הנכון, לאורך זמן
אפיון קהלי יעד והגדרת מטרות
הכל מתחיל מהבנת קהל היעד אליו אנו פונים, מה הצרכים שעליהם יש לתת מענה, מה הוא מצפה לקבל מאיתנו, לאחר מכן מגדירים מטרות מתאימות ואת הדרך לממשם ויוצרים מרקם נכון בין מטרות כגון : הגדלת מכירות, יצירת דיאלוג, העלאת מודעות ועוד.. תוך התווית הדרך הנכונה לממשם באמצעות יציקת השפה והתכנים הנכונים !
אם אתם לא מנהלים מערך דיוור כיום , או אם מערך הדיוור שלכם אינו מתבצע כראוי , אתם פשוט לא עומדים בקריטריונים של הלקוחות שלכם !

הצוות המנצח שלנו

ראו בעצמכם
לעבוד עבור הסוכנות המדהימה הזו זה כייף!
סאבלימינל והצל

גרפיקאים

יש לנו את הצוות הכי טוב ואני גאה לעבוד עם האנשים האלה!
יונתן ברק

במאי

אני אוהבת את הסוכנות שאני עובדת בה ולא הייתי משנה בה כלום!
מיכל ינאי

שיווק

בלילה

0

אנחנו זמינים עד

לפי הצרכים והתקציבים שלכם

נשמח להתאים לכם תוכנית

דברו איתנו

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)