הקמת אתרים

רספונסיביים מונחי מטרות

הקמת אתר לעסק, משולה לפתיחת סניף נוסף.

אתר האינטרנט הינו נכס זמין ונגיש תמיד המוצג בחזית הצומת המרכזית והעמוסה ביותר בעולם של קהלי יעד פוטנציאליים בעבור כל עסק.

הוא מעניק לכל גולש מידע על העסק, שירותיו ו/או מוצריו ועקרונותיו. ומעל הכל  מספק ללקוח את המידע הדרוש שיניע אותו לבצע פעולה רצוייה ומוגדרת.

 

לכן כשרוצים לבנות אתר מסתכלים על הכל מנקודת המבט של הלקוחות הפוטנציאליים בעבורו

אתר טוב ואפקטיבי , צריך לדבר לצרכים, הקשיים והרצונות של הגולשים אשר מבקרים בו.

הוא צריך לגרום להם להבין בתוך שניות ספורות- על מה הוא מדבר, מה הוא מציע, למי הוא מציע את זה, למה כדאי לממש דווקא את ההצעה שלו ואיך  עושים את זה בפועל ועכשיו.

זה דורש מומחיות והבנה שיווקית מעמיקה הרבה מעבר לידע בתיכנות ובעיצוב הנדרש.

למה לבנות אתר עם AdLine ?

עומדים בכל הדרישות המחמירות
האתרים שאנחנו בונים מהירים, רספונסיביים, מותאמים לכל מסך, מובייל מחשב, טאבלט, לכל דפדפן ועומד בסטדנרטים המחמירים ביותר של רמה ותקן איכות וחוויית משתמש.
דוברים SEO שוטף
כל אתר שאנו בונים מותאם מראש ברמת התשתית לכל דרישות האלגוריתם של גוגל- לצורך עבודת קידום אורגני אפקטיבית- והשגת דירוגים עתידיים בקלילות יחסית ברשת החיפוש של גוגל
מעצבים ומתכנתים עם נשמה
אנחנו בונים אתרים שכיף להציג ולהשוויץ בהם. התוצר העיצובי והתכנותי, המבנה , חווית המשתמש, קווי העיצוב והתנהגות האתר כולו הם תולדה של מלאכת מחשבת ושילוב מוחות מוכשרים ומסורים שפועלים יחדיו בשם המטרה.
עושים שיווק
למעלה מ5 שנות נסיון בפרסום וניהול השיווק הדיגיטלי בעבור מאות עסקים בישראל. מוביל לבניית לאתרים ועמודי נחיתה שנולדו להשיג תוצאות:
מכירות, פניות, הרשמות, שיחות וכל מה שמסביב תוך השגת הנראות העיצובית האידאלית.
מהם שלבי העבודה ?
פיתוח בוורדפרס
פיתוח האתר בוורדפרס – מערכת ניהול האתרים הגמישה, ידידותית לשימוש וניהול ומאופיינת בעלויות פיתוחותחזוקה זולות, באבטחה מוגברת ובהתאמה אידאלית לקידום אורגני בגוגל
עיצוב והקמת האתר
מתחילים לבנות את האתר משלב ייזום הרעיון, דרך יישום התהליכים לממשו, ולבסוף, עיצוב ותכנות. כשהכל מתחלק לעבודה הדרגתית ומותנה באישור ושיתוף הלקוח
אפיון האתר
מארגנים את כל מה שצריך להופיע באתר והצורה בה הכל יופיע על מנת להבטיח חווית משתמש אידאלית לכל גולש על סמך אפיון מקדים של קהל היעד בעבור העסק
דברו איתנו עוד היום וביחד נבנה אתר מדהים שאתם תוכלו להתגאות בו, הלקוחות שלכם יהנו לגלוש בו וגוגל ישמח לדרג אותו

הצוות המנצח שלנו

ראו בעצמכם
לעבוד עבור הסוכנות המדהימה הזו זה כייף!
סאבלימינל והצל

גרפיקאים

יש לנו את הצוות הכי טוב ואני גאה לעבוד עם האנשים האלה!
יונתן ברק

במאי

אני אוהבת את הסוכנות שאני עובדת בה ולא הייתי משנה בה כלום!
מיכל ינאי

שיווק

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)